Marketingas

Marketingas internete - ypač efektyvus būdas sukurti svetainės lankytojų srautą, pritraukti naujų klientų, padidinti produktų pardavimus. Vienas iš Interneto reklamos privalumų yra tas, kad jis prieinamas net ir smulkioms įmonėms - reklamuotis galima turint mažą biudžetą, o kampaniją pradėti nedelsiant. Susipažinkite su mūsų paslaugomis ir galimais Interneto marketingo būdais.

Kampanijų planavimas

Padedame klientams parinkti labiausiai jų verslo poreikius atitinkančias interneto marketingo priemones, sudaryti marketingo planą, numatyti būdus reklamos veiksmingumui įvertinti ir optimizuoti. Svarbiausias reklamos planavimo tikslas yra pasiekti ir paveikti potencialų jūsų produktų pirkėją.

Reklamos valdymas

Valdyti Interneto reklamą ir pasiekti rezultatų nėra paprastas uždavinys (nebent reikia tiesiog "sudeginti" marketingo biudžetą). Pasiekti maksimumą už ribotą biudžetą, nukreipti reklamos lėšas efektyviausiems sprendimams - iššūkis kurio ieškome.

Socialinės medijos rinkodara

Interneto turinį kuria ne tik svetainių valdytojai, bet ir visi interneto vartotojai. Bendruomenė gali sukurti kur kas daugiau nei geriausia redakcija. Informaciją apie įmonę ar siūlomus produktus pateikti socialinėje Interneto terpėje galima daugeliu būdu nepatiriant įprastų reklamai išlaidų. Kodėl šių kanalų nepanaudojus jūsų rinkodarai?

Partizaninis marketingas

Kodėl partizaninis? Todėl kad čia, panašiai kaip partizaniniame kare nėra aiškios "fronto linijos", naudojami nestandartiniai marketingo "manevrai". Pasitelkiame išmonę ir fantaziją (bet ne didelį reklamos biudžetą), veikiame netikėtai ir potencialius klientus "užklumpame" nepastebimai.

Pradėk reklamuotis dabar

 
 
  • Užpildote anketą

  • Sukuriame jums reklaminę kampaniją

  • Potencialūs klientai ateina į jūsų tinklapį

  • Jie perka siūlomus produktus arba skambina Jums

Coralmap.lt Facebook'e
Susisiekite su mumis!
+37069097976
Arba mes susisieksime su Jumis!