8 responses to “Optimizacijos paieškos sistemoms nauda verslui”

 1. Andrius

  Chuinia vsio eto. W3C+Web.2= rezultatas. Tiesa, tada Web 2 termino lyg ir nebuvo. o jeigu dar geriau, tai W3C+Cloud Computing. O SEO i unitaza. Tai neaktualu jau.

 2. Rokas

  Autoriaus mintis paprasta: SEO siūlo daug žmonių, paima už tai nemažus pinigus, bet žinokite kad ir kaip aukštai būsite GOOGLE vistiek tai dar nereiškia kad savo svetainėje pvz.: siūlomą moskvičių taip imsite ir parduosite už milijoną.

  Iš kitos pusės, SEO specialistui visai nesvarbu ką ir už kiek jūs siūlote, svarbu, kad pagal konkurencingą raktažodį google jūs būtumėte TOP3, visa kita Jūsų pačių rūpestis. Sakydamas “Jūsų pačių” neturiu minty įmonės direktorių, juk ofiso interjerą kūrę žmonės nežusiima pardavimais, tiesa?

 3. seo paslaugos

  Aš manau, kad SEO paslaugos turėtų būti aktualios kievienam turinčiam svetainę, nes būti pirmame puslapyje reiškia turėti daugiau lankytojų, nei tada kai eisi 10 puslapyje. Mano nuomone, daugiau lankytojų = daugiau vartotojų. :)

 4. Lukrecija

  Interneto svetainė, kuriai yra atliktas geras SEO yra lengviau pastebima ir sulaukia daugiau klientų :)

 5. Paskola automobiliui internetu

  Seo tikrai padėjo mūsų kredito tarpininkavimo įmonei pajudinti pardavimus į priekį. Seo tai tikra ilgalaikė nauda. :)

 6. Automobilinės kėdutės internetu

  Super informacija! Bandysime visa tai panaudoti praktiškai. Iškilus klausimams būtinai kreipsimės į JUS. Labai ačiū.

 7. Dideli meškinai internetu

  Ačiū jums už šią informacija. Turėsiu dar keletą klausimų kurios pateiksiu individualiai jums el. paštu. Manau bendradarbiausime. :)

 8. Seo paslauga

  Šauniai susiskaitė :) patiko :)

Leave a Reply