Coralmap pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Google

VILNIUS, Rugsėjo 21 d . — Coralmap ir Google susitarė bendromis pastangomis skatinti Google AdWords reklamos pardavimus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, pasirašydamos bendradarbiavimo sutartį. Google rems Coralmap veiksmus pritraukiant naujus AdWords klientus. Sutartis pasirašyta rugsėjo 3 d.

Coralmap yra pirmoji įmonė Baltijos šalyse kuriai suteikta teisė dalyvauti šioje Google AdWords produktų skatinimo programoje.

Tiesioginių pardavimų skatinimas, kuriam Google AdWords reklama yra vienas efektyviausių įrankių, šiuo metu yra labai aktualus daugumai Lietuvos įmonių. Google AdWords reklama – ypač lanksti, kuria gali naudotis kiek smulkios įmonės tiek didelės korporacijos.

“Google korporacijos iškelti reikalavimai labai ambicingi. Mums tai didžiulis iššūkis ir kartu įvertinimas, kuris leis Google AdWords paslaugas padaryti prieinamesnes Lietuvos įmonėms.” – teigia Coralmap direktorius Algirdas Šakmanas.

Coralmap UAB – interneto rinkodaros paslaugas teikianti įmonė. Įmonė specializuojasi Google AdWords reklamos kampanijų kūrime ir valdyme, teikia lankytojų srauto analizės paslaugas. Įmonėje dirba sertifikuoti Google AdWords reklamos valdymo specialistai.

Kontaktai:

Algirdas Šakmanas, Coralmap direktorius
+370 (681) 24874

4 responses to “Coralmap pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Google”

 1. Rokas

  Na įdomu, Coralmap ir Google susitarė bendromis pastangomis skatinti Google AdWords reklamos pardavimus Lietuvoje .. Google rems Coralmap veiksmus pritraukiant naujus AdWords klientus.

  AdWords yra mokama reklama, todėl ar yra čia ką tartis Google savaime aišku kad yra suinteresuota AdWords pardavimais, kiekviena reklamos kompanija tai bendradarbiavimas, tad rodos nebūtų kuo čia taip girtis.

  Ar Google AdWords sutiko taikyti mažesnę pelno maržą Coralmap už paspaudimą? Na nebūkim naivūs to tikrai nebus, skelbimo parodymų kaina priklausys nuo tokių dalykų kaip CTR, turinio susietumo ir t.t.

  Tai vistik norėtųsi žinoti kokia gi nauda iš to susitarimo eilinei įmonei, kuri galvoja skirti lėšų tikslinei auditorijai, bet negeba pasiekti aukštų pozicijų paprastu SEO.

 2. Tomas

  Užduotas labai įdomus klausimas – kodėl nėra atsakymo? :/ Kam tie komentarai, jeigu į juos nekreipiama dėmesio?

  1. Martynas Nikolajevas

   Atsakant į Tomo ir Roko klausimus: vienas iš skatinimo būdų – leisti nemokamai susipažint su AdWords reklama “gyvai”.

   Tam reikalui yra platinami AdWords kuponai, kurių pagalba galima nemokamai pasireklamuoti per AdWords ir patiems pamatyti kaip viskas veikia.

 3. Bendradarbiavimas

  bendradarbiavimas, partneriai http://verslomainai.lt/partneriai/

Leave a Reply